Dla zespołów i firm​

Czy Twoi pracownicy są największą wartością w Twojej firmie?​

Jeśli to czytasz, oznacza, że są! Teraz masz doskonałą okazję, aby pokazać swoim pracownikom, jak ważni i cenni są dla Ciebie. Chętnie pomożemy Twoim pracownikom w osiągnięciu koncentracji, uważności, lepszej wydajności w pracy. Pokażemy też jak radzić sobie ze stresem. Wszystko to z pewnością przełoży się również na polepszenie pracy zespołów.

Możemy Cię wspomóc na dwa różne sposoby

Regularne sesje z misami tybetańskimi oraz sesje medytacyjne pozwolą Twoim pracownikom być bardziej skoncentrowanym i wykonywać zadania szybciej i dokładniej, unikając popełniania błędów. Sesje te będą miały ogromny wpływ na zdrowie, wydajność i dobre samopoczucie Twoich pracowników.
Warsztaty z zakresu uważności, odżywiania i funkcjonowania organizmu (zegar biologiczny organizmu), które pozwolą Twoim pracownikom żyć w sposób szczęśliwy i świadomy. Warsztaty poprawią również atmosferę w pracy i relacje międzyludzkie między członkami zespołu.

W obu przypadkach kładziemy duży nacisk na walkę ze stresem – jego eliminację, funkcjonowanie w stresujących sytuacjach, pracę pod presją czasu. Każda osoba zostanie wyposażona w narzędzia do skutecznego radzenia sobie ze stresem i emocjami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy odpowiednio poradzą sobie w każdej sytuacji.

Zarówno częstotliwość, jak i czas trwania sesji z misami tybetańskimi i sesji medytacyjnych, a także zakres naszych warsztatów, zależą całkowicie od Ciebie. Oferujemy rozwiązzania szyte na miarę, jesteśmy bardzo elastyczne i dostosujemy ofertę do potrzeb naszych klientów.

Jeśli uważasz, że zwiększenie wynagrodzenia lub przyznanie kolejnej premii finansowej nie wystarczy, aby powiedzieć „dziękuję” Twoim pracownikom lub wystarczająco ich zmotywować, mamy również idealne rozwiązanie w takich sytuacjach – karty podarunkowe na indywidualne zabiegi. Nasze zabiegi wnoszą szczególną wartość do życia innych ludzi, dzięki czemu masz pewność, że życie Twoich pracowników zmieni się na lepsze.

Zazwyczaj nasze usługi świadczymy w Londynie, jednak nie jesteśmy ograniczone tylko do tego obszaru. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz – przygotujemy ofertę odpowiednią dla Ciebie.