Oczyszczanie energii​

Skąd pochodzi zła energia?

Wszyscy lubimy przebywać w czystych, schludnych miejscach. Dbamy o nasze domy, odkurzamy dywany, czyścimy podłogi, wycieramy kurz, zmywamy naczynia i tak dalej. Zwykle wszystkie przedmioty w naszym domu mają swoje miejsce. Co się stanie, jeśli nie posprzątamy naszych domów na poziomie energetycznym? Ściany i wszystkie przedmioty, takie jak na przykład meble, czy zasłony w twoim domu “pamiętają” wszystkie nieporozumienia i kłótnie, które się tam wydarzyły, wszystkie emocje związane z przygnębieniem, smutkiem, złością, niepokojem, przytłoczeniem. Czasami nie jest to nawet nasza energia, ale energia poprzednich najemców, czy właścicieli. Są miejsca, w których nie czujemy się komfortowo i nie możemy nawet logicznie wyjaśnić dlaczego. Wszystko, co możemy powiedzieć o tych miejscach, to to, że panują tam bardzo ciężkie wibracje i bardzo zła atmosfera. Nie możemy osiągnąć pełnego potencjału ani poczuć się dobrze i zdrowo będąc otoczonymi tego rodzaju okolicznościami. Bałagan na poziomie energetycznym ma na nas ogromny wpływ.

Oczyszczanie energii to podstawa!

Aby stworzyć okoliczności, w których możemy czuć się dobrze i komfortowo, w których możemy osiągnąć pełny potencjał, w których możemy być zdrowi i szczęśliwi, w których możemy prosperować, musimy zadbać o oczyszczenie energii. Oczyszczając energię naszego domu lub miejsca, w którym pracujemy, zapraszamy siły dobrobytu, dobrego samopoczucia, zdrowia i miłości.

Klątwy i byty energetyczne​

Musimy również pamiętać, że niektóre miejsca mogą być przeklęte lub mogą być domem dla energicznych bytów, które żywią się złą energią. Dlatego tak ważna jest higiena energii miejsc, w których mieszkamy lub pracujemy. Profesjonalne czyszczenie energii usunie te przeszkody.