Warsztaty

Wiele rzeczy dzieje się w 4body4soul!

Organizujemy także warsztaty.
Naszą misją jest promocja zdrowego stylu życia.
Chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem zdobytym na przestrzeni wielu lat.

PROJEKT SZCZĘŚCIE

Zapraszamy Cię na warsztat, gdzie poznasz prawdziwą/prawdziwego siebie!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:
+ jak wzbudzać w sobie emocję odpowiedzialną za urzeczywistnienie Twoich marzeń, sukcesu i spełnienia,
+ jak przejść przez ból i cierpienie i na nowo odkryć piękno,
+ jak zaakceptować i pokochać siebie,
+ jak wzmacniać własne poczucie wartości w relacjach ze światem,
+ jak skutecznie uwolnić się od stresu i negatywnych emocji,
+ jak zadbać o siłę i witalność własnego życia,
+ jak wspomagać swój organizm zdrowym żywieniem,
+ jaką moc ma dźwięk,
+ dlaczego woda jest tak ważna,
+ jak… jest tego znacznie więcej

Wiedza i umiejętności, które odmienią Twoje życie!

Odkryjemy odpowiedź na pytanie, czy kosmiczna pustka wszechświata jest naprawdę pustką. Prawami fizyki kwantowej wyjaśnimy mechanizmy realizacji marzeń, spełnienia i sukcesu. Porozmawiamy o pięknie, które jest zawsze obecne w naszym życiu i czeka tylko, by je zauważyć. Nauczymy Cię jaką moc ma błogosławieństwo, uwolnienie, odpuszczenie i wybaczenie. Zrozumiesz, jak radzić sobie z emocjami na co dzień. Dowiesz się o wpływie oddechu na Twoje życie. Poprzez “chodzoną medytację” nauczysz się obecności w tu i teraz. Zobaczysz, jak wdzięczność zmienia świat dla Ciebie (a tak naprawdę Ciebie dla świata). Doświadczysz, jak Twoje ciało reaguje na komplementy. Dowiesz się co jeść, by żyć zdrowo. Poznasz techniki relaksacyjne i dowiesz się, jak uzupełniać niedobory energii. Na koniec zajmiesz się swoimi marzeniami, które popłyną w magicznych dźwiękach mis tybetańskich i gongu w kierunku spełnienia.

Projekt Szczęście jest dwudniowym warsztatem mającym na celu pokazanie Tobie narzędzi pozwalających przejść gładko przez życie i odnaleźć swoje własne szczęście. Podczas warsztatu oprócz teorii prezentujemy wiele praktycznych ćwiczeń, jak również prowadzimy wiele owocnych dyskusji. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałyśmy w bardzo różny sposób (szkoły, warsztaty, seminaria, kursy, nauka na własnych błędach i doświadczeniach) przez wiele lat.

Zobacz jak nasz warsztat pomógł innym!

Izabella Ordanik

Izabella Ordanik o Projekcie Szczęście

Co roku organizuję spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Hotelu Rodan. Tym razem poprosiłam Izę i Anię z 4body4soul o poprowadzenie wykładu na temat szczęścia. Uważam, że był to strzał w dziesiątkę! Wykład był częścią większego autorskiego “programu” dziewczyn – dwudniowych warsztatów “Projekt Szczęście”. Wiedza przekazana nawet podczas tego krótkiego wykładu (trwał zaledwie godzinę) jest nieoceniona! Sama byłam bardzo zaskoczona zakresem poruszanych tematów, w tym między innymi programowaniem wody i wpływem działania dźwięków na nasz organizm. Z ogromną niecierpliwością czekam na całe warsztaty, które mam nadzieję zorganizujemy w Hotelu Rodan już niebawem!

Elzbieta Bogdanska

Elzbieta Bogdanska o Projekcie Szczęście

Jeśli chodzi o recenzję, to szczerze mówię, że warsztaty bardzo mi się podobały i okazały się bardzo pomocne w życiu codziennym. Temat wdzięczności i błogosławieństwa to jest naprawdę “bomba” dla mnie. Wprawdzie o wdzięczności czytałam w książkach A.Maciąg, ale nie było tam przedstawione “zastosowanie” tego tak, jak to Ty, Iza, pokazałaś. “Zamówienia w restauracji Wszechświata” to zupełna nowość dla mnie i jakże intrygująca. Nowość pod tym względem, że nie zdawałam sobie sprawy, że TAK(!) to działa. A mam dowód na złożone nieprecyzyjne “zamówienie” i wierzę, że to prawda. Odcięcia energetyczne, programowanie wody, odżywianie i w ogóle to jak o tym mówiłyście sprawiły, że naprawdę słuchałam Was z ogromną chęcią i zaciekawieniem. Ogromne wrażenie wywarła na mnie Twoja opowieść, Aniu. Bardzo Ci dziękuję za to, bo to pozwoliło mi zobaczyć swoje sprawy w innym świetle, że mogę pokonać przeciwności i wbrew wszystkiemu zyskać spokój i zgodę sama ze sobą. Co dodałabym do warsztatów? Na pewno więcej czasu, żeby do dyspozycji były pełne dwa dni, bo tak ciekawie opowiadacie, że te półtora dnia zleciało nie wiadomo kiedy. Uczestnicy zadają pytania, na które chcą uzyskać odpowiedź, a na to też potrzeba czasu. Mam w związku z tym lekki niedosyt tematu odżywiania, który Aniu przedstawiałaś bardzo ciekawie. Wiem że to temat rzeka, ale bardzo mnie to interesuje, więc chciałabym posłuchać bardziej szczegółowo. Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam w tych warsztatach. To było bardzo cenne doświadczenie, za które jestem bardzo wdzięczna. Ogromnie mnie cieszy możliwość zadawania pytań, które mnie nurtują, za co z góry dziękuję.
P.S. Mój mąż podpisuje się pod tym co tu napisałam : )

Tadeusz Slowik

Tadeusz Slowik o Projekcie Szczęście

Trochę zwlekałem z uwagami co do streszczenia z warsztatów, bo musiałem to dokładnie przeanalizować. Uważam, iż te warsztaty wpłynęły na zmiany, jakie zauważyłem w mojej osobie. Przeżywałem swego rodzaju cierpienie, do którego teraz inaczej podchodzę. Stałem się bardziej wdzięczny, zacząłem się bardziej skupiać na tym, co mówię oraz na czynnościach, które wykonuję. Ograniczyłem narzekanie i więcej czasu poświęcam na medytację z moim ciałem. Zwracam uwagę na to, co spożywamy (wybieramy się do znajomego dietetyka, aby nas pouczył).

Justyna Janiak

Justyna Janiak o Projekcie Szczęście

Miałam przyjemność uczestniczyć jedynie w godzinnym wykładzie Projekt Szczęście w wykonaniu 4body4soul. Już sam wykład pozwolił mi wdrożyć w moje życie codzienny nawyk wdzięczności (każdego dnia mam przy sobie “kuleczkę wdzięczności”, którą dziewczyny rozdawały podczas wykładu). Cennym narzędziem jest również oddech, szczególnie jego wstrzymywanie – na mnie świetnie to działa w sytuacjach stresowych – gdy wstrzymuję oddech na około pół minuty, nagle całe moje ciało się rozluźnia, a stres puszcza. Mam ogromny niedosyt, dlatego nie mogę się już doczekać pełnego programu warsztatów Projekt Szczęście!