PROJEKT SZCZĘŚCIE
- żyj zdrowo i szczęśliwie -

Jeśli...

+ zmagasz się z jakąkolwiek chorobą przewlekłą – szczególnie nowotworową lub autoimmunologiczną,
+ odnosisz wrażenie, że życie nie układa się po Twojej myśli,
+ brakuje Ci siły, by uwolnić się z toksycznej relacji,
+ nie potrafisz uwolnić się z nieznośnej sytuacji,
+ dolega Ci przewlekłe zmęczenie,
+ budzisz się rano zmęczony,
+ nie radzisz sobie ze swoimi emocjami,
+ nie układa Ci się relacja z bliską osobą,
+ uważasz, że Twoje życie nie ma sensu, a najbliższe otoczenie sprawia, że chodzisz przygnębiony,
+ nie radzisz sobie z przeszłością – ktoś Cię kiedyś bardzo skrzywdził i zranił, a Ty nie potrafisz wybaczyć,
+ obwiniasz siebie za jakieś wydarzenie z przeszłości i nie potrafisz się od tego uwolnić,
+ obawiasz się o swoją przyszłość,
+ nie akceptujesz siebie,
+ nie potrafisz cieszyć się z obecnej sytuacji, w której się znajdujesz,
+ towarzyszy Ci częsty stres,
+ szukasz inspiracji,
+ ciągle spotykasz niewłaściwych partnerów/partnerki,
+ praca, którą wykonujesz nie przynosi Ci satysfakcji,
+ chcesz się nauczyć zdrowo żyć,
+ Twój umysł przepełnia milion myśli na minutę,
+ chcesz lepiej zrozumieć otaczający Cię świat,
+ chcesz jak najlepiej zadbać o swoje ciało i ducha,
+ po prostu chcesz zmienić swoje życie na lepsze…

Projekt Szczęście zdecydowanie jest dla Ciebie!Czego się nauczysz?

+ jak wzbudzać w sobie emocję odpowiedzialną za urzeczywistnienie Twoich marzeń, sukcesu i spełnienia,
+ jak przejść przez ból i cierpienie i na nowo odkryć piękno,
+ jak zaakceptować i pokochać siebie,
+ jak wzmacniać własne poczucie wartości w relacjach ze światem,
+ jak skutecznie uwolnić się od stresu i negatywnych emocji,
+ jak zadbać o siłę i witalność własnego życia,
+ jak wspomagać swój organizm zdrowym żywieniem,
+ jaką moc ma dźwięk,
+ dlaczego woda jest tak ważna,
+ jak... jest tego znacznie więcej

Wiedza i umiejętności, które odmienią Twoje życie!

Odkryjemy odpowiedź na pytanie, czy kosmiczna pustka wszechświata jest naprawdę pustką. Prawami fizyki kwantowej wyjaśnimy mechanizmy realizacji marzeń, spełnienia i sukcesu. Porozmawiamy o pięknie, które jest zawsze obecne w naszym życiu i czeka tylko, by je zauważyć. Nauczymy Cię jaką moc ma błogosławieństwo, uwolnienie, odpuszczenie i wybaczenie. Zrozumiesz, jak radzić sobie z emocjami na co dzień. Dowiesz się o wpływie oddechu na Twoje życie. Poprzez "chodzoną medytację" nauczysz się obecności w tu i teraz. Zobaczysz, jak wdzięczność zmienia świat dla Ciebie (a tak naprawdę Ciebie dla świata). Doświadczysz, jak Twoje ciało reaguje na komplementy. Dowiesz się co jeść, by żyć zdrowo. Poznasz techniki relaksacyjne i dowiesz się, jak uzupełniać niedobory energii. Na koniec zajmiesz się swoimi marzeniami, które popłyną w magicznych dźwiękach mis tybetańskich i gongu w kierunku spełnienia.

Projekt Szczęście jest dwudniowym warsztatem mającym na celu pokazanie Tobie narzędzi pozwalających przejść gładko przez życie i odnaleźć swoje własne szczęście. Podczas warsztatu oprócz teorii prezentujemy wiele praktycznych ćwiczeń, jak również prowadzimy wiele owocnych dyskusji. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałyśmy w bardzo różny sposób (szkoły, warsztaty, seminaria, kursy, nauka na własnych błędach i doświadczeniach) przez wiele lat.

Zamknięta grupa dyskusyjna i konsultacje

Przygotowując Projekt Szczęście postawiłyśmy sobie za główny cel przekazanie wiedzy – zarówno teoretycznej jak i praktycznej. To, w jaki sposób tę wiedzę wykorzystasz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Dla ułatwienia wprowadzanych w życie zmian, stworzyłyśmy również powarsztatowy program mający na celu harmonijne i trwałe wdrożenie zmian w Twoim życiu. W tym celu masz możliwość bycia członkiem zamkniętej grupy dyskusyjnej na FB, w której będziemy wzajemnie się motywować i dzielić się własnymi doświadczeniami. Pozostajemy również dyspozycyjne dla konsultacji indywidualnych. Wszystko po to, by dać Tobie jak najlepsze wsparcie na drodze dokonywanych przez Ciebie zmian.

Poznaj opinie innych

Izabella Ordanik

Izabella Ordanik o Projekcie Szczęście

Co roku organizuję spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Hotelu Rodan. Tym razem poprosiłam Izę i Anię z 4body4soul o poprowadzenie wykładu na temat szczęścia. Uważam, że był to strzał w dziesiątkę! Wykład był częścią większego autorskiego "programu" dziewczyn - dwudniowych warsztatów "Projekt Szczęście". Wiedza przekazana nawet podczas tego krótkiego wykładu (trwał zaledwie godzinę) jest nieoceniona! Sama byłam bardzo zaskoczona zakresem poruszanych tematów, w tym między innymi programowaniem wody i wpływem działania dźwięków na nasz organizm. Z ogromną niecierpliwością czekam na całe warsztaty, które mam nadzieję zorganizujemy w Hotelu Rodan już niebawem!

Tadeusz Słowik

Tadeusz Słowik o Projekcie Szczęście

Trochę zwlekałem z uwagami co do streszczenia z warsztatów, bo musiałem to dokładnie przeanalizować. Uważam, iż te warsztaty wpłynęły na zmiany, jakie zauważyłem w mojej osobie. Przeżywałem swego rodzaju cierpienie, do którego teraz inaczej podchodzę. Stałem się bardziej wdzięczny, zacząłem się bardziej skupiać na tym, co mówię oraz na czynnościach, które wykonuję. Ograniczyłem narzekanie i więcej czasu poświęcam na medytację z moim ciałem. Zwracam uwagę na to, co spożywamy (wybieramy się do znajomego dietetyka, aby nas pouczył).

Elżbieta Bogdańska

Elżbieta Bogdańska o Projekcie Szczęście

Jeśli chodzi o recenzję, to szczerze mówię, że warsztaty bardzo mi się podobały i okazały się bardzo pomocne w życiu codziennym. Temat wdzięczności i błogosławieństwa to jest naprawdę "bomba" dla mnie. Wprawdzie o wdzięczności czytałam w książkach A.Maciąg, ale nie było tam przedstawione "zastosowanie" tego tak, jak to Ty, Iza, pokazałaś. "Zamówienia w restauracji Wszechświata" to zupełna nowość dla mnie i jakże intrygująca. Nowość pod tym względem, że nie zdawałam sobie sprawy, że TAK(!) to działa. A mam dowód na złożone nieprecyzyjne "zamówienie" i wierzę, że to prawda. Odcięcia energetyczne, programowanie wody, odżywianie i w ogóle to jak o tym mówiłyście sprawiły, że naprawdę słuchałam Was z ogromną chęcią i zaciekawieniem. Ogromne wrażenie wywarła na mnie Twoja opowieść, Aniu. Bardzo Ci dziękuję za to, bo to pozwoliło mi zobaczyć swoje sprawy w innym świetle, że mogę pokonać przeciwności i wbrew wszystkiemu zyskać spokój i zgodę sama ze sobą. Co dodałabym do warsztatów? Na pewno więcej czasu, żeby do dyspozycji były pełne dwa dni, bo tak ciekawie opowiadacie, że te półtora dnia zleciało nie wiadomo kiedy. Uczestnicy zadają pytania, na które chcą uzyskać odpowiedź, a na to też potrzeba czasu. Mam w związku z tym lekki niedosyt tematu odżywiania, który Aniu przedstawiałaś bardzo ciekawie. Wiem że to temat rzeka, ale bardzo mnie to interesuje, więc chciałabym posłuchać bardziej szczegółowo. Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam w tych warsztatach. To było bardzo cenne doświadczenie, za które jestem bardzo wdzięczna. Ogromnie mnie cieszy możliwość zadawania pytań, które mnie nurtują, za co z góry dziękuję.
P.S mój mąż podpisuje się pod tym co tu napisałam :-)

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.