Zdejmowanie klątw​

Nie tylko średniowieczne czary!​

Przekleństwa, uroki, klątwy, zaklęcia, negatywna energia … brzmi jak średniowieczne czary, ale jest to bardzo realne i ma na nas ogromny wpływ. Niezależnie od tego, czy jest to klątwa rodzinna, czy po prostu twój kolega z pracy był bardzo zazdrosny o twój nowy samochód, robi bałagan w twojej energii. W takiej sytuacji Twoja obciążona energia stanie się rzeczywistością w Twoim fizycznym życiu. Jeśli wszystko wokół nas (łącznie z nami) jest energią, bardzo łatwo jest kogoś przekląć. Klątwa to negatywna energia zasiana w człowieku wbrew jego woli i wbrew jego naturze. Siłą napędową każdej klątwy jest intencja. Czasami intencja jest przygotowywana przez długi czas i skrupulatnie (czarna magia), innym razem może to być chwilowa, nieświadoma emocja. Jeśli ktoś rzuci na ciebie klątwę, oznacza to, że ma władzę nad twoją energią. Twoje problemy mogą stać się bardziej intensywne niż zwykle, możesz zauważyć szereg niefortunnych zdarzeń, które bezpośrednio lub pośrednio wpływają na twoje życie, Twoje szczęście może być nadszarpnięt, Twoje postrzeganie świata i ludzi się zmienia, niektóre sfery życia zaczynają się rozpadać, chociaż jak dotąd wszystko szło gładko, możesz być zirytowany, niespokojny, a nawet przygnębiony, możesz odczuwać lęk bez konkretnego powodu.

Praca z klątwami

Aby zdjąć klątwę, pracujemy na bardzo głębokim poziomie z energią naszych klientów, używając dźwięku, wahadła, czarów i modlitw oraz żywiołów. Nasza percepcja jest szersza od percepcji większości osób, możemy widzieć i czuć poza sferą fizyczną. Prawidłowe zdjęcie klątwy wymaga dużo naszej energii, skupienia, uwagi i świadomego umysłu. Każda z nas jest silna indywidualnie/niezależnie, ale kiedy pracujemy razem, synergia jest niezwykle potężna.

Rytuał uzdrawiania dźwiękiem

Zdejmowanie klątw odbywa się podczas specjalnej sesji indywidualnej z misami tybetańskimi (specjalny rodzaj rytuału). Ta sesja jest bardzo podobna do sesji uzdrawiania dźwiękiem (masaż dźwiękiem), ale koncentruje się na oczyszczeniu i balansowaniu aury naszych klientów. Podczas normalnej sesji indywidualnej z misami tybetańskimi (masaż dźwiękiem) skupiamy się na uzdrawianiu poziomu fizycznego, duchowego i emocjonalnego, odcinamy negatywne wpływy (energia negatywna) i napełniamy całą istotę obfitością i miłością.